17,99Eu51,84Eu Tu sutaupai: 67%

120 x 40 cm dydžio nuotrauka ant drobės

Gaila, bet pasiūlymas jau nebegalioja
Drobės natūralumas ir šiltumas sukuria malonią nuotaiką. Ant drobės gali būti atspausta Jūsų ar Jūsų šeimos narių... Daugiau informacijos »

Pasiūlymo aprašymas

Drobė – įprasta medžiaga pramonėje ir mūsų buityje. Kadangi tai yra stiprus medžiagos audinys su tekstūriniu paviršium,  ant jo atspausta nuotrauka, gali tapti puikia išskirtine Jūsų interjero detale, įamžinanti gražiausias gyvenimo akimirkas. Ši unikalios tekstūros detalė Jūsų interjere – gali papuošti namų ar ofiso interjerą; taip pat tapti išskirtine dovana verslo partneriui.

Ant drobės atspausdinta nuotrauka, skirtingai nuo  įprastos popierinės, labiau išraiškingesnė, šiltesnė. Drobės natūralumas ir šiltumas sukuria malonią nuotaiką. Ant drobės gali būti atspausta Jūsų ar Jūsų šeimos narių nuotraukos, svarbūs Jums įvykiai, gamtos peizažai, vaizdinė verslo žinutė.

Ši foto ant drobės dovana - išskirtinė, nes ji atliekama tik ant aukščiausios kokybės drobės ir aukščiausios kokybės dažais, ko nesiūlo kiti, teikiantys panašią paslaugą, pardavėjai. Drobė dedama ant specialaus pakietinto rėmo ir yra pilnai paruošta pakabinimui.

Jums daugiau nieko nereikės papildomai daryti. Tik atsiųsti nuotrauką ir laukti nurodytu adresu atlikto darbo, kurį galite iš karto kabinti ant sienos ar dovanoti!

Pasiūlymo teikimo sąlygos

  1. Kuponas galioja vienai 120 x 40 cm dydžio nuotraukai ant drobės
  2. Smulkesnė informacija tel.: +370 683 03479.
  3. Šios prekės atsiėmimas tik Kaune. Į kitus miestus nesiunčiame dėl dydžio.
  4. Turėkite kupono kodą.
  5. Galite pirkti neribotą skaičių kuponų.
  6. Kuponą panaudokite jo galiojimo laikotarpiu.
  7. Dėl rimtos priežasties nespėdami pasinaudoti paslauga kupono galiojimo metu, praneškite mums ir pratęsime kupono galiojimo laiką.
  8. Jūsų patogumui paslaugos teikėjas gali išrašyti sąskaitą-faktūrą paslaugos suteikimo dieną.

Kokybės garantija - Patikrinta, ypač kokybiška paslauga!

Malonu gauti dovanų, bet dar maloniau jas dovanoti kitiems!

Kuponas galioja

nuo 2023-12-04 iki 2024-01-03

Paslaugos teikimo vieta

UAB "Šimtaspalvis"

Žiemgalių g. 19-5, Kaunas

tel.: +370 683 03479

simtaspalvis@gmail.com

Paslaugos teikėjas

UAB "Šimtaspalvis"
Žiemgalių g. 19 -5, Kaunas
+37068303479

Strict Standards: Non-static method Debug::show() should not be called statically in /home/webdesig/domains/dovanumiestas.lt/public_html/application/bootstrap.php on line 13